









Emer zmienia nickZmiana nicku |
| Emer | 08.02.2010 21:24:19 |
| Grupa: Użytkownik Posty: 7 #445290 Od: 2010-1-23 | Na Forum bede mieć nick Emer Pozdrawiam |
| ninboja | 09.02.2010 17:30:52 |
| Grupa: Administrator Posty: 9 #446132 Od: 2010-1-21 | Ok tylko nie zapomnij przed nickiem [EG] wpisać |
| Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!! |