Co jest z tym klanem?
co sie kurwa z wami dzieje?
Przepro za to ale ja byłem chory a kumpel nie był u siebie na chacie. Nie wiemy czy bedzie trening w następna sobote jak coś to napiszemy. Jak masz jakieś dalsze pytania napisz na forum lub na PW
PRZEJDŹ NA FORUM